Prezenty świąteczne do 100 złotych. Jak wybrać tanie prezenty na Święta 2021?

Przedświąteczny szał zakupowy nabiera tempa, jednak nie każdy chce brać udział w wyścigu o najbardziej wymyślny i drogi prezent świąteczny. Jak nie dać się nabrać i znaleźć idealny świąteczny upominek w okazyjnej cenie? Warto przed wyruszeniem na zakupy ustalić ramy budżetu, który chcemy przeznaczyć na prezenty dla bliskich. Jeśli nie chcemy wydać wiele, dobrze się składa. Prezenty do 100 zł to rozwiązanie dające, wbrew pozorom, całkiem duże możliwości wyboru.

Wyjątkowe prezenty pod choinkę w niskich cenach. Jak znaleźć tanie prezenty świąteczne?

Tanie prezenty świąteczne, wbrew powszechnej opinii, wcale nie muszą być kiepskiej jakości, nudne czy stać się bezużytecznymi łapaczami kurzu. Wystarczy chwila, aby znaleźć całą gamę opcji wyboru. Prezenty do 100 zł, które znajdują się poniżej, stanowić mogą zarówno inspirację, jak i również gotową listę zakupową.

Co kupić na prezenty świąteczne i nie przepłacić?

Na liście życzeń Świętego Mikołaja znajdują się najróżniejsze prezenty, ale niektóre są ponadczasowe, od lat znajdując uznanie. Właśnie na takie sprawdzone rozwiązania warto stawiać. Często okazuje się, że łączą one wszystkie cechy, jakie powinien posiadać gwiazdkowy prezent. Mowa tutaj o praktyczności, radości osoby obdarowanej, a nam samym pozwolą uniknąć nadwyrężenia budżetu.

TOP 10 pomysłów na tani prezent świąteczny

Wiele osób na pytanie o to, co chciałyby dostać pod choinkę, odpowiada: Książki! Literatura znajduje w Polsce coraz większe grono zwolenników. W ubiegłym roku aż 42% Polaków zadeklarowało, że sięgnęło po książkę. Oznacza to, że mamy sporą szansę na tani, a jednocześnie udany prezent pod choinkę, jeśli zdecydujemy się wybrać książki właśnie.

TOP 10 prezentów na Święta 2021  do 100 złotych – książki i co jeszcze?

Oprócz książkowych podarunków możemy wybrać na świąteczny prezent również:

– kalendarze 2022 ze świętami

– gry planszowe 

– zabawki 

– zestawy mola książkowego 

– kubki ceramiczne i termiczne

– personalizowane zakładki do książek 

– zestawy mola książkowego 

– bony podarunkowe i vouchery 

– gadżety i akcesoria do czytania

– etui na czytnik ebooków 

To tylko niektóre z propozycji, które możemy wybrać. Prezenty do 100 zł, jak można zauważyć, wcale nie muszą ograniczać się do sztampowych rozwiązań. Niezależnie jaką opcję wybierzemy, nasz prezent i tak będzie wyjątkowy, kiedy podarujemy go ze szczerym uczuciem. Wybierając książki, możemy także zawrzeć dedykację na początkowej stronie, aby osoba, której chcemy zrobić prezent, pamiętała, że jest dla nas wyjątkowa.